بازدید معاون محترم املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد واملاک کل کشور مورخ1400/01/11

سلام علیکم

بازدید جناب آقای بهبهانی معاون محترم املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد واملاک کل کشور باتفاق جناب آقای نادری مدیر کل ثبت اسناد واملاک استان اصفهان از پروژه های شرکت تعاونی آفتاب تابان اصفهان در دهاقان (جمعه مورخ 1400/03/21 )

جناب آقای بهبهانی پس از بازدید از قسمتهای مختلف پروژه در جلسه ای که با حضور مدیر کل ثبت استان جناب آقای نادری و هیاَت مدیره و مشاورین شرکت حضور داشته اند شرکت نمودند.

این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید با سخنان ایشان ادامه و رهنمودهایی فرمودند که از جمله ثبت شرکتی در جهت صدور محصولات گلخانه های دهاقان به کشور های دیگر بخاطر حذف واسطه ها و دلالان و ایجاد سود بیشتری برای کشاورزان و شرکت تعاونی داشته باشد ، که در این جلسه دو شرکت دیگربه صورت ویدئو کنفرانس و حضور در جلسه اعلام آمادگی نمودند که با شرکت آقتاب تابان اصفهان همکاری نمایند.

سپس جناب آقای نادری در بیانات خود اظهار داشته بالغ بر 70 درصد کارهای مجموعه همگین به یاری خداوند متعال و با همکاری دوستان ب پایان رسیده و بایستی هر چه سریعتر همانگونه که جناب آقای بهبهانی فرمودند هیات مدیره سریعا نسبت به ثبت شرکت (بند بالا) و تهیه دفتر کار در تهران واصفهان و کشورهای که صادرات به آن انجام می پذیرد اقدام نماید.

آنگاه آقای روحانی مدیرعامل شرکت اظهار داشت با توجه به مصوبه مجمع عمومی که هیات مدیره از سه نفر به هفت نفر تغییر می یابد میبایستی از افراد با سابقه و با تجربه تری استفاده گردد. و با توجه به مصوبه مزبور نیاز مالی شرکت و بمنظور تکمیل پروژه های دهاقان و تشریفات تغییر کاربری جهاد آباد تعداد محدودی سهم الشرکه به کل 2500 سهم الشرکه قبلی جهت همکاران ثبتی که تاکنون موفق به دریافت حق مشارکت در پروژهای این شرکت نشده اند اقدام گردد که مورد تاَیید قرار گرفت.

سپس جناب آقای بهبهانی از سرد خانه پروژه دهاقان بازدید و برداشت محصولات اولیه شرکت به ایشان ارائه که وزن هر فلفل دلمه ای 350 گرم می باشد در خاتمه جلسه ایشان از زحمات هیات مدیره و مشاورین و کارکنان شرکت تعاونی آفتاب تابان اصفهان اظهار تشکر نمودند.

در حال حاضر گلخانه شماره 1و 2 (مجموع 2 هکتار) این پروژه آماده برداشت محصول میباشد گلخانه شماره 3 این پروژه که به صورت هیدروپونیک میباشد 80 درصد پیشروی کاری داشته و از اواسط تیر ماه نهال آن نیز کاشته خواهد شد.سالن های غذاخوری و نماز خانه خواهران و برادران نیز آماده بهر برداری میباشد و بتون ریزی سقف اول ساختمان اداری به پایان رسیده ، محوطه سازی دستگاه های علوفه هیدرو پونیک و خشک کن نیز آماده گردیده است.

استخر شماره 1 مجموعه نیز آماده و تمام قسمتهای فوق مورد بازدید جناب آقای بهبهانی قرار گرفت ایشان اظهار نمودند که هرچه سریعتر بتوانیم شاهد افتتاح پروژه همگین باشیم و از هیأت مدیره خواستند که هر چه سریعتر تا اواسط تیر ماه تمام کارها را تا حد امکان به پایان برسانند.

*آینده از آن ماست*